0212 659 6 996

Arvento Çağrı Merkezi 444 777 5

Arvento Araç Takip Sistemleri

Türkiye’nin lider araç takip sistemi Arvento, 40 binin üzerindeki müşterisi ve 630 binin üzerindeki cihaz sayısı ile takip sistemleri alanında Türkiye’de pazar lideridir.

Tamamını Türkiye’de geliştirip ürettiği teknolojiyi 3 kıtaya ihraç eden Arvento aynı zamanda alanında dünyanın en büyük 5.şirketi konumundadır.

 

Türkiye'de Pazar Lideri, Dünyada Beşinci

40 binin üzerinde müşterisi ve 630 binin üzerinde cihaz sayısı ile Türkiye'de pazar lideri konumunda bulunan Arvento, 2014 yılında bağımsız araştırma kuruluşu ABI Research’ün yayınladığı rapora göre pazar payı sıralamasında alanında dünyanın en büyük 5. şirketi konumunda bulunmaktadır.

 

Teknoloji ihraç ediyor

Araç takip ve filo yönetim sistemleri, nesne-kişi takip sistemleri ve telematik çözümleri alanlarında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji sağlayıcıları arasında yer alan Arvento, geliştirdiği yazılım ve donanım çözümleri ile 3 kıtada faaliyet göstermektedir.

 

Ödüllendiriliyor

Kuruluşunda bugüne ulusal ve uluslararası kuruluşlarca 40 kez ödüle layık görülen Arvento, 2014'te 31 ülkeden 17 bin şirketin katıldığı Avrupa İş Ödülleri'nde kendi kategorisinde "Avrupa'nın En Başarılı Şirketi" seçilerek büyük ödüle layık görülmüştür. Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasında “Mobil Uygulama Yazılımı Gelirleri" kategorisinde Türkiye’nin en yüksek gelire sahip bir numaralı şirketi seçilen Arvento, 2010 - 2015 yılları arasında "Deloitte Technology Fast 50" listesinde yer almıştır.

Arvento projeleri 2006-2015 yılları arasında Türkiye’nin en büyük GSM Operatörü Turkcell tarafından üst üste Türkiye’nin “En Başarılı Kurumsal Uygulama” ödülüne layık görülmüştür. T.C. Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü için geliştirilen “Yangın Yönetim Sistemi” projesi, TÜSIAD ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından, “Türkiye’nin En Başarılı e-Devlet Uygulaması” ödülüne layık görülmüştür. T.C. Sağlık Bakanlığı için geliştirilen “112 Acil Operasyon Yönetim Sistemi” projesi ise IBM Tarafından“ Yılın Projesi” ödülüne layık görülmüştür.

Tamamını Türkiye’de geliştirip ürettiği teknolojiyi 3 kıtaya ihraç eden Arvento aynı zamanda alanında dünyanın en büyük 5.şirketi konumundadır.

 

BEEWORK © Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri (0212) 659 69 96 Tüm Hakları Saklıdır.

TEKLİF İSTE